بازخورد درباره این کالا

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مشابه
D-Link Switch DES-1005A/E
D-Link Switch DES-1005A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008C/E
D-Link Switch DES-1008C/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1050G/E
D-Link Switch DES-1050G/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1005A/E
D-Link Switch DGS-1005A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1005C/E
D-Link Switch DES-1005C/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1016A/E
D-Link Switch DGS-1016A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1026G/E
D-Link Switch DES-1026G/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1024A/E
D-Link Switch DGS-1024A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1016A/E
D-Link Switch DES-1016A/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-895L/MNA
D-Link Router DIR-895L/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008PA
D-Link Switch DES-1008PA
تماس بگیرید
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1008A/E
D-Link Switch DGS-1008A/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-879/MNA
D-Link Router DIR-879/MNA
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-882/MNA
D-Link Router DIR-882/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008A/E
D-Link Switch DES-1008A/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-880L/MNA
D-Link Router DIR-880L/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1016C/E
D-Link Switch DES-1016C/E
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2 از دیگر محصولات شرکت D-Link است.

مشخصات فنی

ترنسیور های SFP گیگابیتی دی-لینک از طریق درگاه های GBIC خود میتوانند به شبکه های Gigabit وFast Ethernet متصل شوند. به کمک این ترنسیور ها میتوان از طریق پورت های پر سرعت فیبر و یا کابلی شبکه های گیگابیتی را گسترش داد. ترنسیورهای فیبر نوری دارای کانکتور استاندارد LC Duplex هستند . ماژول DEM-312G2 دارای درگاه SFP با سرعت ۱ گیگابیتی است . رابط سخت افزاری این محصول Duplex LC connector است. طول موج برابر ۱۳۱۰nm است. از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد: Hot pluggable Full duplex operation IEEE802.3z 1000BASE-SX

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید