بازخورد درباره این کالا

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مشابه
D-Link Switch DES-1005A/E
D-Link Switch DES-1005A/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-882/MNA
D-Link Router DIR-882/MNA
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-880L/MNA
D-Link Router DIR-880L/MNA
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-879/MNA
D-Link Router DIR-879/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1016A/E
D-Link Switch DES-1016A/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-885L/MNA
D-Link Router DIR-885L/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008C/E
D-Link Switch DES-1008C/E
تماس بگیرید
D-Link Router DIR-895L/MNA
D-Link Router DIR-895L/MNA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008A/E
D-Link Switch DES-1008A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1026G/E
D-Link Switch DES-1026G/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1008PA
D-Link Switch DES-1008PA
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1050G/E
D-Link Switch DES-1050G/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1008A/E
D-Link Switch DGS-1008A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1024A/E
D-Link Switch DGS-1024A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1005C/E
D-Link Switch DES-1005C/E
تماس بگیرید
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
تماس بگیرید
D-Link Switch DGS-1016A/E
D-Link Switch DGS-1016A/E
تماس بگیرید
D-Link Switch DES-1016C/E
D-Link Switch DES-1016C/E
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT از محصولات شرکت D-Link است.

مشخصات فنی

ترنسیور های SFP گیگیابیتی دی-لینک از طریق درگاه های GBIC خود میتوانند به شبکه های Gigabit وFast Ethernet متصل شوند. به کمک این ترنسیور ها میتوان از طریق پورت های پر سرعت فیبر و یا کابلی شبکه های گیگابیتی را گسترش داد. ترنسیورهای فیبر نوری دارای د کانکتور استانداردDuplex LC هستند . ماژول DEM-311GT دارای درگاه SFP با سرعت ۱ گیگابیتی است . رابط سخت افزاری این محصول Duplex LC connector است. طول موج برابر ۱۳۱۰nm است. ویژگی های دیگر این محصول برابر است با: Hot pluggable Full duplex operation IEEE802.3z 1000BASE-SX

مشخصات فنی ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

    • مسافت:

      550 متر

  • سرعت:

    1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *