بازخورد درباره این کالا

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مشابه
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
D-Link DWA-121/EU Wireless USB Adapter
D-Link Switch DES-1016C/E
D-Link Switch DES-1016C/E
D-Link Router DIR-880L/MNA
D-Link Router DIR-880L/MNA
D-Link Switch DGS-1024A/E
D-Link Switch DGS-1024A/E
D-Link Switch DES-1005A/E
D-Link Switch DES-1005A/E
D-Link Switch DES-1008PA
D-Link Switch DES-1008PA
D-Link Switch DGS-1005A/E
D-Link Switch DGS-1005A/E
D-Link Switch DGS-1016A/E
D-Link Switch DGS-1016A/E
D-Link Switch DGS-1008A/E
D-Link Switch DGS-1008A/E
D-Link Switch DES-1008C/E
D-Link Switch DES-1008C/E
D-Link Router DIR-882/MNA
D-Link Router DIR-882/MNA
D-Link Switch DES-1008A/E
D-Link Switch DES-1008A/E
D-Link Router DIR-895L/MNA
D-Link Router DIR-895L/MNA
D-Link Switch DES-1050G/E
D-Link Switch DES-1050G/E
D-Link Switch DES-1026G/E
D-Link Switch DES-1026G/E
D-Link Router DIR-885L/MNA
D-Link Router DIR-885L/MNA
D-Link Router DIR-879/MNA
D-Link Router DIR-879/MNA
D-Link Switch DES-1016A/E
D-Link Switch DES-1016A/E

نقد و بررسی تخصصی ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211 از دیگر محصولات شرکت D-Link است.

مشخصات فنی

این محصول یک ترنسیور با کارایی بالا برای برنامه هایی است که نیاز به سرعت بالای فیبرنوری دارند. این محصول دارای قابلیت hot-swappable است ( یعنی در حین کار دستگاه قابل جدا کردن و یا اتصال هستند ) . این مبدل ها قابلیت پشتیبانی از Full duplex را دارند که سرعت را تا سقف ۲۰۰Mbps  افزایش می دهد. این عملکرد بالا و قابل اعتماد برای انتقال اطلاعات در فواصل کوتاه،متوسط و بلند ، برای کارخانجات ، پردیس ها و شبکه های شهری بسیار مناسب است . مبدل های ترکیبی پیشین فقط ار پورت های مسی گیگابیتی و یا پورت های SFP فیبر پشتیبانی میکردند. اما برای اتصالات ۱۰۰Mbps فیبرنوری کارایی نداشتند.  

مشخصات فنی ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211

    • نوع فیبر:

      62.5/125um Multi-Mode

  • حداکثر فاصله:

    2km

  • سرعت انتقال اطلاعات:

    100Mbps

  • طول موج:

    1310nm

  • توان خروجی:

    13dB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-211”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *