وب گیکس آنر می‌خواهد به گوشی‌های خود هوش مصنوعی اضافه کند

وب گیکس بدون دیدگاه

1 دقیقه مطالعه

آنر می‌خواهد با هدف پیشرفت فناوری انسان‌محور، مدل‌های زبانی بزرگ یا هوش مصنوعی را به‌صورت مستقیم درون گوشی‌هایش قرار دهد.

مدیرعامل آنر، «ژائو مینگ»، در جریان کنگره جهانی موبایل شانگهای 2023 تأکید کرد گوشی‌های هوشمند به مظهر سیستم‌های محاسباتی، فناوری‌های ارتباطی، فناوری‌های نمایشگر و پلتفرم‌های هوش مصنوعی تبدیل شده‌اند و دستگاه‌ها و فناوری‌های مختلف را با یکدیگر ادغام می‌کنند.

بهبود تجربه کاربری گوشی‌های آنر با هوش مصنوعی

به گفته ژائو، پیشرفت سریع در هوش مصنوعی و فناوری‌های ارتباطی باعث به‌وجودآمدن عصر جدیدی در نوآوری‌های گوشی‌های هوشمند شده و همچنین فرصت‌های بی‌شماری را به‌وجود آورده است. به باور مدیرعامل آنر، هوش مصنوعی مرز توانایی‌های گوشی‌های هوشمند را به‌طور پیوسته جابه‌جا می‌کند.

به گفته ژائو، آنر می‌خواهد به‌صورت مستقیم مدل‌های زبانی بزرگ را برای کاربردهای مختلف درون محصولاتش قرار دهد و پتانسیل‌های مختلف آن را بررسی می‌کند. این شرکت همچنین می‌خواهد با بهینه‌سازی توانایی‌هایی فناوری‌های ارتباطی، تجربه کاربران را بهبود دهد.

مدیرعامل آنر همچنین در این رویداد از برگزاری یک مراسم در پکن خبر داد؛ رویدادی که میزبان گوشی تاشوی پرچمدار بعدی این شرکت، یعنی آنر مجیک V2 خواهد بود. این احتمال وجود دارد که در این دستگاه از هوش مصنوعی استفاده شود.

مطالب مرتبط
منبع دیجیاتو
ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه به منزله پذیرفتن قوانین نشر اهورا کالا می باشد.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است